Thori, Legjendat e Azgardit Dubluar ne shqip

                     
  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Perëndia i ri skocez Thor fillon një kërkim me vëllain e tij Loki për të gjetur dhe rimarrë një shpatë legjendare.

0 Comments