Seriali Naruto Shipoden 0 - 500 Dubluar ne shqip

Mund t'ju shfaqen 3-4 reklama, ateherë duhet ti Klikoni X, Reklamat nuk i kontrollojmë ne!

Përshkrim i shkurter

 Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit të parë “Naruto me 220 episode”. Tani Naruto është rritur dhe është më i pjekur, ai është në kërkimin për të shpëtuar shokun e tij Uchiha Sasuke nga Shinobi i Gjarpërinjve, Orochimaru. Pas 2 vjet e gjysmë, Naruto më në fund kthehet në fshatin e tij Konoha dhe ka ambicie për të bërë shumë gjëra, megjithëse nuk do të jetë e lehtë, pasi ai ka bërë disa armiq të rinj më të rrezikshëm, në ngjashmëri me organizatën shinobi, Akatsuki.

18 Comments

 1. vella te ruajt zoti te dua shume

  ReplyDelete
 2. Episodet tjera a do ti postoni

  ReplyDelete
 3. kur dalin episodet e reja ?

  ReplyDelete
 4. Ju rujt zoti veq vazhdoni sa ma shum ep edhe mos i vanoni plz ❤️

  ReplyDelete
 5. Shume pune e mire shoku respekt por mundeni te merrni dhe sferat e dragoit

  ReplyDelete
 6. kur postohen episodet e reja cfar dite

  ReplyDelete
 7. Kur do te postohen episodet e tjera?

  ReplyDelete
 8. Kur do ti postoni episotet e reja

  ReplyDelete