Seriali Piratët e vegjël (One piece) 0 - 680 Dubluar ne shqip

Mund t'ju shfaqen 3-4 reklama, ateherë duhet ti Klikoni X, Reklamat nuk i kontrollojmë ne!

Përshkrim i shkurter


 Gol D. Roger ishte i njohur si "Mbreti Pirate", qenia më e fortë dhe më famëkeqe që kishte lundruar në Grand Line. Kapja dhe ekzekutimi i Roger nga Qeveria Botërore solli një ndryshim në të gjithë botën. Fjalët e tij të fundit para vdekjes zbuluan ekzistencën e thesarit më të madh në botë, One Piece. Ishte kjo zbulim që solli Moshën e Madhe të Piratëve, burra që ëndërronin të gjenin Një copë - e cila premton një sasi të pakufizuar pasurish dhe famë - dhe me shumë mundësi kulmin e lavdisë dhe titullin e Mbretit Pirate. Hyni në Monkey D. Luffy, një djalë 17-vjeçar që sfidon përkufizimin tuaj standard për një pirat. Në vend se personazhi popullor i një pirat të lig, të thekur, pa dhëmbë që plaçkit fshatrat për argëtim, arsyeja e Luffy për të qenë një pirat është një çudi e pastër: mendimi për një aventurë emocionuese që e çon atë tek njerëzit intrigues dhe në fund të fundit, thesarin e premtuar. Duke ndjekur gjurmët e heroit të tij të fëmijërisë, Luffy dhe ekuipazhi i tij udhëtuan përtej Grand Line, duke përjetuar aventura të çmendura, duke zbuluar mistere të errëta dhe duke u ndeshur me armiq të fortë, të gjitha në mënyrë që të arrinin më të lakmuarit nga të gjitha fatet - Një Copë..

57 Comments

 1. kur do i qitni ep e narutos sezonit tjeter

  ReplyDelete
 2. Jeni faqja me e mir qe egziston ❤️❤️

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shum respekt shoku vetem ju lutem na suportoni perhapeni lajmin per faqen ton tek shoket e miqt

   Delete
 3. sa mir jugi naruto dhe piratet e vegjel filma qe plq me shume

  ReplyDelete
  Replies
  1. Shum respekt shoku vetem ju lutem na suportoni perhapeni lajmin per faqen ton tek shoket e miqt

   Delete
 4. lali me fal qe behem i bezdiseshempor naruton kur mund ta hesh
  dhe shokve te mi ju thash qe ta shikojne

  ReplyDelete
 5. qysh aty po shkrun qe jan 600 episode ktu veq 10 spe kuptoj

  ReplyDelete
  Replies
  1. Aty jan shkrujt 680 ep sepse aq do publikohen gjithsej jo se do te publikohen 680 ep priher

   Delete
 6. Ju lumt nese keni mundesi hishni dhe avatar

  ReplyDelete
 7. Bro mund te hidhni dhe ben 10?

  ReplyDelete
 8. A mundeni me i postu filmat e one piece???

  ReplyDelete
 9. Hill sa ma shum epizoda te Pitve te vegjel

  ReplyDelete
 10. Hidh sa me shum epizoda te Piratve te vegjel

  ReplyDelete
 11. nzirrjani fundin se ja vlen ta shikosh

  ReplyDelete
 12. o shoku kur do vin episodet e tjera te pirateve te vegjel

  ReplyDelete
 13. vazhdoni me shum hidhni one piece

  ReplyDelete
 14. Hidh me shum epizoda te piratve

  ReplyDelete
 15. Pse I keni fshi episodet tjera

  ReplyDelete
 16. Je me i miri🔥🔥🔥hidh episoda nvazhdim🙏🙏

  ReplyDelete
 17. Perse nuk jan postuar episotat e reja

  ReplyDelete
 18. ku ti shikoj te gjitha episodet??

  ReplyDelete
 19. Kur dalin episodet e rejaaa??

  ReplyDelete
 20. Kur dalin episodet tjeraaaa????

  ReplyDelete
 21. one piece ka me shum episode se 680

  ReplyDelete
 22. Je ma I mirin hidh me shum epizoda te piratve

  ReplyDelete
 23. Ej je ma i miri hidh me shum epizoda te piratve

  ReplyDelete
 24. Hidh nga 10 episode cdo 3 dit

  ReplyDelete
 25. pershendetje a keni mundes te na jepni dhe episodet e tjera te pirateve te vegjel faleminderit dhe urime per punen than

  ReplyDelete
 26. pershendetje. A KENI MUNDESI TE JEPNI ME SHUM EPIS PIRATET E VEGJEL . KOMPLIMENTE PER PUNEN TUAJ

  ReplyDelete
 27. Shum ifort veq vashdoni ma shum epizooda pz

  ReplyDelete
 28. e fut serialin oli dhe benxhin ai qe eshte me perpara

  ReplyDelete
 29. Kur do hidhni episodet e tjera?

  ReplyDelete
 30. Hidh nga 10 seri ne 3 dit ke piratet e vegjel

  ReplyDelete
 31. Hidhi episodet e reja tek piratet e vegjel

  ReplyDelete
 32. Ej hidh ma sum episoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 33. Faleminderit shum qe I qite piratet e Vegjel ❤️❤️👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍

  ReplyDelete
 34. Hidh me shum epizoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 35. Nese kishe mujt me postu gjdo 2-3 dit ka 5 episoda ish kon ma mir✌🏻

  ReplyDelete
 36. kur do dalin episodet e tjera

  ReplyDelete
 37. Hidh me shum epizoda te piratve

  ReplyDelete
 38. Hidh me shum epizoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 39. Mat forti jeni ❤️❤️❤️❤️

  ReplyDelete
 40. Mat forti jeni✌️✌️❤️

  ReplyDelete
 41. Bro kur do I nxirni pjeset e tjera te pirate te vegjel ?

  ReplyDelete
 42. Hidh me shum episoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 43. Ej hidh me shum epizoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 44. Hidh me shum epizoda te piratve te vedhgjel

  ReplyDelete
 45. A do nxirrni episode te tjera?

  ReplyDelete
 46. Nje nder sitet me te mira ne Shqiperi pergezime per punen e ber.
  Respekte
  Un nje kerkes kisha per one piece qe te hidhen me shum se 5 episoda ne 2 ose 3 jav.One piece eshte nje anime e gjat me 1000 e ca episado edhe eshte akoma ne vazhdim.Pra te pakten 10 episode ne jav do kishte qen Fantaskite.
  Sido qoft jeni nje sit i mrekullueshem.

  ReplyDelete