Seriali Aventurat e Njeriut Merimange 0 - 24 Dubluar ne shqip

Përshkrim i shkurter

 Ndërsa trajnohet nga SHIELD, Spider-Man lufton me të keqen me një ekip të ri kolegësh adoleshentë.

3 Comments

  1. o lali po naruton kur do e hedhesh se po presim

    ReplyDelete
  2. po oli dhe benxhi

    ReplyDelete
  3. Do kete me sezon tjeter te spider man

    ReplyDelete