Shrek 2 Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Prindërit e Princeshës Fiona ftojnë atë dhe Shrekun për darkë për të festuar martesën e saj. Vetëm se nuk e dinin që të porsamartuarit ishin dy përbindësha Për më shum shiko filmin.

0 Comments