Madagaskar Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Një grup kafshësh që kanë kaluar tërë jetën në një kopsht zoologjik të New York përfundojnë në xhunglat e Madagaskarit dhe duhet të përshtaten për të jetuar në të egra..

0 Comments