E Bukura dhe Bisha - Krishtlindjet e magjepsura Dubluar ne shqip

  
Shkarko Filmin ne 2 Linkat me Posht

Përshkrim i shkurter

 Belle përgatit kështjellën për të marrë Krishtlindje kundër dëshirave të Beast, duke u përpjekur t'i sjellë atij lumturi për sezonin në rritje të verës ..

0 Comments